5 טיפים איך לשמור על שיניים בריאות

תוכן עניינים

הדרך הטובה ביותר להגן על בריאות הפה שלכם היא לאמץ הרגלים טובים, כמו צחצוח שיניים פעמיים ביום וביקור אצל רופא השיניים כל 6 חודשים. רפואת שיניים יודעת  מניסיון שמטופלים עם החיוכים הבריאים ביותר הם אלו שמבינים את הערך של רפואת שיניים מונעת. אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל להשתלט על בריאות הפה שלכם, וזו הסיבה שאנו מציעים את 5 הטיפים הטובים ביותר להשגת שיניים וחניכיים בריאות.

1. הימנע ממזונות ומשקאות ממותקים

האם השיניים שלכם מרגישות אי פעם מטושטשות או מחוספסות? פלאק אוהב לאכול סוכר ומשתמש בו כדי לייצר חומצה הגורמת לחורים. אתם עלולים להרגיש במיוחד רובד על השיניים שלכם לאחר אכילת מזון מתוק. הגבלת מזון ומשקאות ממותקים תקל עליכם להימנע מבעיות בריאות הפה.

2. צחצחו שיניים פעמיים ביום

איגוד רפואת השיניים ממליץ לכם לצחצח שיניים פעמיים ביום עם משחת שיניים פלואוריד. פלואוריד מתרחש באופן טבעי ומוכר מזה זמן רב בזכות היתרונות שלו לבריאות הפה. הקפדו לצחצח במשך 2 דקות כדי שיהיה לכם מספיק זמן לנקות את כל השיניים שלכם. זה לא נדיר שאנשים מפתחים חורים בשיניים האחוריות שלהם כשהם ממהרים.

3. חוט דנטלי פעם ביום

פלאק אוהב להסתיר במקום שבו זיפי מברשת השיניים לא יכולים להגיע. לכן כל כך חשוב להשתמש בחוט דנטלי פעם ביום כדי להסיר רובד שמסתתר בין השיניים ולאורך קו החניכיים. שימוש בחוט דנטלי מסייע במניעת היווצרות חורים בין השיניים כך שתוכלו להימנע מהפתעה לא נעימה במהלך בדיקה אצל הרופא.

4. השתמשו בשטיפת פה פעם ביום

אנו ממליצים להשתמש בשטיפת פה עם פלואוריד כדי לסייע בחיזוק אמייל השן. שימוש בשטיפת הפה עוזר לשטוף כל שאריות רובד או חלקיקי מזון שעלולים להישאר מאחור לאחר צחצוח ושימוש בחוט דנטלי. רופא השיניים שלכם יכול לעזור לכם לבחור מותג שמתאים לכם.

5. בקרו אצל הרופא 

בדיקה שגרתית פעם בשישה חודשים תעזור לרופא שלכם להיות במעקב על השיניים שלכם ובכך גם למנוע התפתחות או החמרה של מצב כלשהו, אלא יטפל במצב ישר.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אודות GLU:

אתר GLU מביא לכם את הכתבות הכי חמות בארץ. תוכלו לבחור את הקטגוריה המועדפת עליכם ולהישאר מעודכנים בכל זמן ובכל מקום!

  • אופנה
  • שיווק, לימודים ועסקים
  • לייף סטייל
  • אטרקציות ומשפחה
  • בית וגן
  • המגזין

יצירת קשר

דילוג לתוכן