5 דברים שצריכים לדעת על סדרת הגלקסי החדשה

תוכן עניינים

אין כל ספק, כי כל האוהדים של גלקסי מעדיפים את דגמי גלקסי 22S החדשים, בפרט מי שמעוניין שכל תכונות הפרימיום יהיו נוכחות בטלפון הנייד הזה. אך סקירה מהירה שלנו מצאה טלפון נייד עם הרבה תכונות מתקדמות, שיש בהן בכדי להרשים כל אחד מבינכם, הטלפון המוצלח ביותר של סמסונג, בפרט נוכח תג המחיר הידידותי שלו. ובמאמר זה נסקור את 5 דברים שצריך לדעת על סדרת הגלקסי החדשה.

האם 22S מציג מצלמה איכותית יותר מקודמיו?

אומנם הדגם של גלקסי 22S מכיל בדיוק את אותן הגדרות המצלמה הבסיסיות של הדגם הקודם לו, אבל הפעם הוצגו שיפורים ניכרים בחומרה של המצלמה, מה שהפכו אותה למאוד איכותית. למצלמה הראשית קיים עכשיו דירוג של אם פי חמישים במקום היורה בזווית רחבה של אם פי שניים עשר, ששימש בטלפון של אשתקד. כמו כן, החיישן של המצלמה כעת יותר גדול בשיעור של כמעט עשרים וחמישה אחוזים, אף משום הכנסת יותר אור, משום שסמסונג דחפה בכיוון של שיפור ביצועי מצלמה בדגמים אלו בתאורה חלשה למדי.

האם ביצועי הסוללה של 22S יותר מרשימים

עלל מנת לבחון את הביצועים של הסוללה של דגמי סמסונג גלקסי 22S, נעשתה הגדרה של המסך לכמאה וחמישים ניטים, שהושמו לשם גלישה באינטרנט בסלולר, עד שתם החשמל. התוצאות דיברו בעד עצמן, משום שגלקסי 22S צלח כשבע שעות, כמעט שמונה שעות להחזיק בפועל את הסוללה שלו, שזה קצת יותר משעתיים של הממוצע הכללי. כיבוי הקצב של הריענון האדפטיבי השתפר פלאים, שלווה בזמן ממוצע של שמונה שעות פחות או יותר.

האם העדשה הראשית של 22S עברה שינויים לטובה בסדרה זאת?

אין כל ספק, כי העדשה הראשית של דגמי גלקסי 22S עברה שינויים לטובה. סמסונג אף שינתה את הלך הרוחות ביחד עם עדשה מסוג טלפוטו, שהורידה כמובן את החיישן מאם פי שישים וארבעה לכיוון אם פי עשרה. אבל החליטה דווקא ללכת על זום אופטי פי שלוש, שמחליף את הזום ההיברידי שבו עשו שימוש בסדרה הקודמת של סמסונג. כפועל יוצא, מקבלים צילומים יותר מפורטים, ברורים וחדים כשמתקרבים בסמיכות למקום.

מה השתנה ברמת העיצוב של דגם 22S של גלקסי?

הדגם של גלקסי שנקרא גלקסי 22S קיבל עיצוב ממתכת ומזכוכית חדשים, עם תצוגה יותר קטנה, זהו מראה רענן ומחודש, אשר מסוגל להציג פרימיום יותר מלוטש. כל זה עבר שדרוג לעומת הדגם הקודם של שנה שעברה. למודל הפלוס יש צורה מעוגלת, שהקצוות בה מתכתיים, ואילו האולטרה נראה בדיוק כמו שיבוט של הנוט. האולטרה האקסקלוסיבי מגיע ביחד עם חריץ לאחסון האס פן.

האם רמת העיצוב של גלקסי החדשה 22S עברה “מתיחת פנים”?

הדגם החדש של גלקסי, גלקסי 22S, בהחלט עבר “מתיחת פנים” ברמת העיצוב, שהוא מופיע בכמה צבעים בסיסיים של ירוק, שחור, ורוד, לבן וזהב, זה היה הפלוס, והאולטרה מגיע בצבעי הבורדו, השחור, הירוק והלבן.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אודות GLU:

אתר GLU מביא לכם את הכתבות הכי חמות בארץ. תוכלו לבחור את הקטגוריה המועדפת עליכם ולהישאר מעודכנים בכל זמן ובכל מקום!

  • אופנה
  • שיווק, לימודים ועסקים
  • לייף סטייל
  • אטרקציות ומשפחה
  • בית וגן
  • המגזין

יצירת קשר

דילוג לתוכן